Безкоштовні програми для просування групи в соціальній мережі

Створення групи в соціальній мережі – це відмінний спосіб інтернет-реклами. Якщо ви пропонуєте клієнтам який-небудь товар або послугу, і у вас є свій офіційний сайт або інтернет-магазин, то група в соцсети цілком може стати компактною його версією. Так ви зможете притягнути ще більше потенційних клієнтів. Проте мало тільки створити групу, її необхідно добре розкрутити для того, щоб реклама була ефективною. Допомогти в цьому може програма для розкручування групи ВКонтакте. Отже, давайте розглянемо, які існують найбільш ефективні, і головне – безкоштовні, програми для просування і розкручування груп в соцсетях.

Можна, звичайно, робити все самостійно і вручну, якщо ви знаєте, як просувати групу в Контакті. Проте, у будь-якому випадку, мануальне управління групою не дасть того масштабного ефекту, який можуть надати нам сучасні технології. Тому ось перелік найпопулярніших програм.

VkGrabber – досить корисна програма для тих, у кого мало часу на розміщення пабликов в групі. Користуватися нею дуже просто: досить лише ввести логін і пароль від вашого аккаунта, а також посилання на групу і список груп, звідки запозичуватимуться паблики. При цьому програма вибиратиме тільки ті пости, які набрали максимальну кількість лайков, – тобто ті, які цікаві користувачам. В якості груп-донорів можете підібрати близькі за тематикою групи.

Viking Botovod Lite дозволяє накручувати лайки до будь-яких пабликам і постів групи, щоб зробити їх ще популярнішими серед передплатників групи. Адже люди читають тільки ті пости, які відмічені великою кількістю лайков, що показує їх актуальність і захопливість.

Viking Troll Lite чимось подібна до попередньої програми, відмітною особливістю є не накрутка лайков, а коментарі, які за допомогою програми можна залишати від інших осіб.

VkGroupBotCleaner знадобиться вам вже тоді, коли сторінка досить розкручена і має велику кількість передплатників. Ця програма створена спеціально для того, щоб очистити зерна від плевел і видалити ботів в числі передплатників.

Таким чином, ми бачимо, що використовуючи всього декілька програм, з’являється можливість дуже ефективно просувати і розкручувати групу ВКонтакте і інших соціальних мережах.

Comments are closed.