Pixplit для Android – колективне створення фотографій-колажів

Pixplit – це досить цікавий сервіс для платформи Android, завдяки якому ви спільно з іншими учасниками сервісу можете створювати цікаві колажі. Основною суттю сервісу є те, що один з учасників робить перший знімок і придумує основну ідею фотографії.

Він же вибирає кількість осередків на знімку і їх місце розташування. Будь-який інший користувач Pixplit може додати другий знімок так, щоб вони гармонійно виглядали разом і складали один смисловий колаж.

Додаток має простий минималистичний дизайн. Головне меню програми дозволяє переходити до стрічки, новин, популярних, фотографій, налаштувань профілю або безпосередньо до створення нової частини колажу. Перед тим, як зробити новий знімок, ви можете вибрати тип колажу і заповнити один з його осередків.

На даний момент є 9 популярних варіантів. Після цих дій ваша робота буде відображена в загальній стрічці, де інші учасники сервісу можуть зайнятися її заповненням, коментуванням і оцінкою. На перший погляд така ідея може багатьом здатися маячною, проте при перегляді того різноманіття робіт, яке вже є в додатку, сумніви в перспективності цього сервісу відпадають самі.

Плюсом Pixplit є те, що використовувані фото не обов’язково мають бути зроблені із смартфону. Можна сміливо використати будь-яке зображення, яке ви знайдете, будь то картинка з інтернету, або фотографія з вашого комп’ютера. А взагалі сервісів які дозволяє зробити колаж онлайн досить багато.

З недоліків сервісу слід врахувати відсутність різних фільтрів і ефектів для обробки зображення. Це застосування є ще досить молодим проектом і, швидше за все, в подальших версіях програми розробники виправлять цей недолік.

Comments are closed.