Стильний і яскравий планшет Assistant AP – 941 16GB black

Assistant AP – 941 черговий планшет від маловідомої, але дуже якісної фірми, яка активно набирає популярність завдяки невеликій ціні, але величезним можливостям. Середня ціна на пристрій складає приблизно 250 – 270 доларів, а що стосується величезних можливостей, то ми з вами поговоримо про це детальніше.

Корпус комбінований і є класичним для цього виробника, тому він зроблений з пластика і металевої задньої частини. Шикарний і яскравий IPS дисплей має нестандартний розмір, а саме 9.4 дюйма, що також дуже пристойно хоч і не по максимуму.

Безперебійною і чарівною роботою Android 4.1 керує новенький процесор Rockchip RK3066(1.6 ГГц) Dual Core. Швидкість, якою так славиться операційна система, займається графічний прискорювач GPU MALI 400 і непоганий об’єм оперативної пам’яті, а саме 1Гб. Важливо також згадати і про присутність двох камер середніх розмірів.

Тильна камера має матрицю 5Мп, а фронтальна 2Мп і найголовнішим плюсом цього устаткування являється спалах яка також передбачена виробником. На жаль Assistant AP – 941, як і усі його брати, дуже слабкий в комунікаційних можливостях, так арсенал безпровідних мереж, бідний і представлений тільки модулем Wi – Fi. Приблизний час роботи акумулятора без заряджання складає немало трохи 8 – 9 годин. До речі ремонтував свій планшет тут коли той зламався.

Після невеликого ознайомлення з характеристиками вам, так або інакше, захочеться мати таку прекрасну річ як Assistant AP – 941 .

Comments are closed.