На Computex 2013 продемонструють новий ASUS Transformer

З часів відвантаження фірмою ASUS фінального апарату з лінійки Transformer минуло більше року – планшетник ASUS Transformer – Infinity поступив на ринок в середині лютого минулого року, потім виготівник залишив без уваги цю лінійку. Виходячи з останніх неофіційних даних, найближчим часом обстановка ймовірно зміниться.

Не так давно фірма ASUS розмістила на You.Tube відео-ролик, який присвячується виставковому заходу Computex, – 2013, позначивши тему як WeTransform. Відео-ролик не має чітко вираженої інформації, лише деякі фрази про новаторські рішення і непрекословном рух вперед. Проте, виходячи з логотипу компанії, який представляється глядачеві на початку ролика схожий на маркіровку планшетних комп’ютерів лінійки Transformer, – Infinity, анонсування нового апарату – завдання часу.

Планшетні комп’ютери ASUS.Transformer увесь час вважалися найкращими Android – апаратами, що мають незмінну популярність, отже, черговому продукту лінійки спочатку можна гарантувати призначену для користувача зацікавленість.

Хоча Computex – 2013 відбудеться лише місяць по тому, не виключається, що до початку виставкового заходу в Инернет-мережі з’явиться немало неофіційної інформації про новоспечений планшетний комп’ютер від ASUS.

P.S. Комп’ютерній техніці властивість ламатися, особливо при частому використанні. Тому послуга ремонт принтерів в спб або мск досить сильно затребувана – на pmasters.ru вам допоможуть.

Comments are closed.