Дизайн і його види

Дизайнери роблять наше життя цікавим, яскравим, красивим, не схожим на іншу. Ще не знаючи понять дизайну, людство успішно використало їх основи. Адже будь-яка архітектурна споруда, наш одяг, інтер’єр будинку і інше – усе це було б однаковим і одноманітним, а то і зовсім не існувало без відповідного дизайну.

Наприклад, колись людство винайшло меблі. А що ми зараз маємо завдяки змінам зовнішнього вигляду, конструкції, матеріалу цього предмета інтер’єру? Правильно, велика кількість її видів : офісні меблі, дитячі, кухонні, спальні меблі. Цю статтю хотілося б присвятити різним сферам застосування дизайну.

Види дизайну

Зараз досить затребувані веб-дизайнери. Чому? Це пов’язано з розвитком інтернет-послуг і зростаючої конкуренції на цьому терені. Що таке Web – дизайн? Це комплекс дій, спрямованих на створення проекту оригінальної структури сайту, із застосуванням спеціальних технічних засобів і колірних рішень. Веб-дизайн дозволяє зробити сторінку зручною для сприйняття і користування, а також носить естетичний характер.

Графічний дизайн дуже близький до вище названого виду. Він використовується для створення унікальних знаків, символів, логотипів. Завдяки ньому з’явилися такі професії, як арт-дизайнер, стайлинг-дизайнер, дизайнер поліграфічної продукції і так далі.

Більше прикладними в нашому розумінні є такі види: ландшафтний, промисловий, рекламний дизайн. З ними люди часто стикаються в повсякденному житті. Їх творіння легко поторкати, застосувати в побуті, почути і побачити.

Одним з найпоширеніших видів дизайну є дизайн інтер’єру. Наприклад, за допомогою нехитрих методик можна кабінет керівника зробити не лише зручним і красивим зовні, але і незвичайним, єдиним у своєму роді.

Comments are closed.