Microsoft подарує 50 доларів тим, що відмовилися від Windows XP

Microsoft організував промо-акцию для стимулювання переходу користувачів з XP на боее нові майкрософтовские операционки. 8. В ході акції всім, що користується ще XP в Microsoft Store пропонується придбати новий ПК зі знижкою.

При цьому знижку Microsoft пропонує на вибір оформити на декілька моделей планшетников, моноблоків або ноутбуків, звичайна ціна яких коливається від $280 до $ 1200. На кожному пропонованому зі знижкою пристрої вже предустановлена Windows 8, Metro-, що має, дизайн, заточений під сенсорні екрани. Хоча краще на мою думку все ж купити ліцензійний windows 7 який вдаліший чим вісімка.

Окрім знижки на ПК софтверний гігант збирається надати право тримісячного безкоштовного користування службою підтримки, щоб що купили по акції нові ПК з вісімкою могли отримати потрібні консультації по цій системі і комп’ютеру.

Більше того, в партнерстві з фірмою Laplink Майкрософт організовує безкоштовне перенесення будь-яких архівів з XP(документів, фото і відео з аудіо) на новіші операционки.

І нарешті, найбільш ласою заманухой може стати 50-ти доларовий бонусний сертифікат, дійсний, правда, виключно при майбутніх придбаннях в Microsoft Store. Передбачається, що використовуючи сертифікат користувачі зможуть купити продукти типу Office або гаджети типу Xbox або WinPhone.

Відмітимо, що ця кампанія зовсім не перша акція подібного характеру. Наприклад в лютому Microsoft удався до схоже маркетингової стратегії оголосивши про швидкий випуск безкоштовного різновиду Windows 8.1. Раніше корпорація заявила про початок тестування версії вісімки з відключеним за умовчанням плитковим інтерфейсом.

Comments are closed.