Фотоапарат Nikon D610 навіщо його випускали?

Цей фотоапарат від самої компанії заявлений як напівпрофесійний апарат, але хочу сказати від себе і багатьох інших користувачів, що цей фотоапарат має усі необхідні параметри, щоб вважатися професійною моделлю. Якщо узяти після параметрів, то цей фотоапарат оснащений повнокадровою матрицею 35.9х 24.0мм з розширенням 24.3 Мп.

Також є присутньою підтримка двох карт пам’яті SDSDHCSDXC(два гнізда). LCD дисплей 3.2 дюймів, Full HD відео. Вага цього апарату 850г.

Якщо дивитися, по відгуках те цей фотоапарат дуже хороший і швидкий інструмент для фотографа. У такій сфері як фотографія, дуже важливо розуміти для чого тобі тій, або інший фотоапарат, або тому подібне.

Чого я так кажу, це тому що, фотоапарат такого рівня дуже дорогий, і не кожен може дозволити собі купити таку дорогу річ. Треба дуже думати для чого, і навіщо тобі така річ.

Скажу приклад: коли ти весільний фотограф, то тобі такий фотоапарат якраз. Тому що фотоапарат має характеристики високого рівня, а для весільної сьемки, такий фотоапарат потрібний людині як вода. До речі, якщо у вас виникли проблеми з тим або іншим фотоапаратом сервісний центр по ремонту буде дуже корисний.

Якщо від свого досвіду скажу так! Фотоапарат професійного рівня, має широкі здібності, безліччю цікавих параметрів для сьемки. Також до цього фотоапарата можна чіпляти об’єктиви різних класів, і виробників. Багатьох цікавлять питання, навіщо випустили Nikon d610, якщо є Nikon D600. У цьому питанні я допоможу вам розібратися.

Різниці між цими братами фотоапаратами практично немає. Коли випускався Nikon D600 виробник намагався зібрати ідеальною модель, в основному в роботові затвора. А як ми вже знаємо з практики робота затвора це головний компонент у фотоапараті, особливо в дзеркальному. Чому випустили Nikon d610, а тому що в Nikon D600 виникли проблеми із затвором, були якісь неполадки.

Помічу, що сам виробник публічно не визнав браку цієї моделі, і просто на просто випустив заміну у вигляді Nikon D610. Можна зробити такий висновок: фотоапарат високого класу, який зараз має велику популярність на ринку. І багато фотографів вже у своїй наявності мають такий апарат. Успіхів вам в підборі свого фотоапарата.

Comments are closed.