Авто кредит під заставу автомобіля

Нині купівля автомобіля для багатьох громадян стає необхідністю і цьому є дуже важливі обставини(умови роботи, ритм міста і інше).

Для купівлі сучасного автомобіля потрібні грошові кошти і сума досить велика. Зазвичай вона залежить від марки машини, технічних і експлуатаційних параметрів, а так само інших додаткових опцій, що неодмінно значно збільшить вартість і може скласти більше мільйона рублів. Щоб зібрати необхідну суму грошей необхідно багато часу, а авто потрібний найближчим часом. Чи існує інший спосіб купівлі необхідного автомобіля? На сьогодні є простий і дуже ефективний вид – кредитування.

Кредитні організації пропонують купити автомобіль на різних умовах, точніше сказати оформити позику на купівлю автомобіля можна використати різні способи і різні умови, одним з таких видів є придбання машини в кредит під заставу авто, що купується. У чому полягає особливість авто кредиту під заставу машини і наскільки сьогодні це вигідно, необхідно зупинитися детальніше.

Клієнт купує автомобіль із залученням кредитних ресурсів банку, а в якості запоруки надається машина, що дозволяє багатьом придбати легковий транспортний засіб без наявності особистих грошей. В цьому випадку придбання автомобіля можливе в самі стислі терміни. До речі кредит з низькою ставкою зараз якраз доступний в Росгосстрах Банці.

Щоб отримати цей кредит кредитна організація зажадає обов’язково оформити страховку кредитного автомобіля. Виконання вимоги обов’язкове практично в усіх банках, вони хочуть узабезпечити себе від можливих неприємностей, вони можуть статися надалі, як з автомобілем, так і з виплатою кредиту. Кредитна організація зажадає від кредитополучателя документи, які підтверджують його платоспроможність. Не які банки для оформлення кредиту під заставу машини можуть зажадати внести невеликі суми особистих грошей до 30% від вартості автомобіля, а потім надати іншу частину кредиту.

Запорукою може виступати автомобіль, що не лише придбавався, можливо покупець має у своїй власності інший автомобіль, який буде заявлений в якості запоруки. Банк приймає автомобіль як запоруку і оформляє документи на купівлю авто, що цікавить. Процентні ставки по автокредитах практично не відрізняються від ставок за споживчими кредитами і знаходяться в межах 10-14%.

Comments are closed.