Завершилася угода між Yahoo! і Alibaba Group

Найбільша китайська компанія, яка займається електронною комерцією, зробила заяву про те, що Alibaba Group Holding завершує викуп своєї долі Yahoo!

Ця угода була призначена ще в травні цього року. Сума цього контракту склала 7,6 мільярда доларів, з них у вигляді готівкових коштів було близько 6,3 мільярдів доларів, ще 800 мільйонів було виплачено у вигляді привілейованих акцій компанії Alibaba, решта 550 мільйонів віддала як угоду на використання різних технологій і інтелектуальної власності Yahoo!

За контрактом, який був ув’язнений між компаніями, Alibaba Group має повне право викупити свою долю, що залишилася, після того, як компанія вийде на IPO. Із самого початку в 2005 році Yahoo! придбала певну долю в Alibaba Group за 1 мільярд доларів і потім продала свій бізнес в китайській республіці.

P.S. Якщо вам треба організувати вантажоперевезення між Китаєм і Росією, тоді послуга доставка збірних вантажів з Китаю може вам згодиться – на сайті компанії gc – step.ru знайдете більше інформації і деталей.

Comments are closed.