Створення бічного меню на WP

Для того, щоб створити меню в сайтбаре, необхідно звичним чином зайти на сторінку виджетов, знайти там виджет Довільне меню і мишкою перетягнути в потрібну область. Зазвичай меню виставляють відразу після форми пошуку. Після того, як ви його перетягнете у вас відкриються його налаштування, як показано на малюнку нижче.

Тепер натискаєте на кнопку створити і на наступній сторінці, необхідно вписати у форму назву вашого меню.

Коли назву створено, справа треба натиснути кнопу Створити.

Тепер знаходите на цій же сторінці блок з налаштуваннями як показано на зображенні.

Виберіть опцію Все і поставте галочок на проти усіх існуючих основних сторінок. Далі тисніть кнопу Додати в меню. Після цього ви побачите на цій же сторінці ось такий блок, що складається з назв сторінок.

Тепер треба не забути зберегти створене, натиснувши на кнопку справа Зберегти. Переходите на лицьову частину сайту і перевіряєте. Можливо з першого разу дані не відобразяться, тому перезавантажите сторіночку. У результаті повинно вийти щось на кшталт цього. Зовнішній вигляд меню залежатиме від дизайну сайту.

На цьому урок завершений.

P.S. У інтернеті можна не лише працювати, навчатися, але і відпочивати. Улюблені серіали, нові фільми Як по олії онлайн hd а також останні музичні релизи – усе це знаходиться у вільному доступі.

Comments are closed.