Трохи про комп’ютерну гру модний бутик

Цікавою для дівчаток багатьох буде комп’ютерна гра – Модний бутик, яка дозволить представити себе в ролі продавця, але також допоможе проявити і якісь дизайнерські умінь і навички. Адже не секрет, що для продовження гри перед кожним рівнем ви зможете відвідати магазин, де якраз і зможете купити усі найпотрібніші товари щоб у вас йшла торгівля і ваш бізнес активно розвивався.

Крім того, досягаючи одного з чергових рівнів, ви сожжете також найняти і працівника, а потім за допомогою підвищення зарплати збільшувати його працездатності. Також в грі існують і інші персонажі, які теж можуть мінятися.

Але гра Модний бутик дозволяє не лише розвивати у гравця такі підприємницькі навички, але ще хороша і тим, напевно, що дозволяє розвивати уміння добре і із смаком одягатися. Поетому-то ця як і інші схожі ігри для дівчаток так подобаються жіночій аудиторії. До речі, саму хазяйку магазину, якій ви і являтиметеся, ви теж можете наряджати в різний одяг і наряди.

Гра цікава, захоплююча, і кожен рівень гри стає ще кращий тому, що і завдання збільшується і, звичайно, ускладнюється. Як тільки ця гра буде уся пройдена з добрим результатом. Те ви зможете перейти вже в інший магазин, який вам дістанеться за відмінну роботу і вже керувати і управлятися з мережею магазинів. Загалом, дуже цікаво.

Comments are closed.