Графічний планшет Genius EasyPen M506

На вітринах магазинів з’явився графічний планшет Genius EasyPen M506. Робоча поверхня ергономічної новинки складає 5?60 дюймів. Універсальна конструкція планшета зробить його зручним інструментом в руках і правош і левшей. EasyPen M506 створений спеціально для тих випадку коли доводиться мати справу з комп’ютерною графікою будь то робота в мариуполе, киеве або удома в якості фрилансера.

Кліп пера приєднується до будь-якого його кінця. Безпровідне перо працює без батарей і має надзвичайно малу вагу. Освоїти навички роботи з пером можна за декілька хвилин, оскільки воно має інтуїтивно зрозуміле управління. З його допомогою, як звичайним олівцем, можна малювати, креслити, писати.

Перо має 1024 міри чутливості натиску. У поєднанні з високим розділенням 4000 LPI це відкриває великі можливості для творчості, користувач може створити лінію будь-якого типу і ваги. На пері є чотири клавіші швидкого доступу до операцій Гумка, Збільшити масштаб, Зменшити масштаб, Відмінити.

Планшет розпізнає рукописний текст, що дозволить внести свіжість в онлайн спілкування, підписувати електронні документи і вносити в них важливі замітки. Графічний планшет Genius EasyPen M506 – незамінний пристрій для введення ручної.

Comments are closed.