Сервіс YouTube дозволить партнерам збирати гроші з користувачів

Офіційні джерела корпорації Google повідомили, що досить популярний сервіс YouTube зовсім нещодавно анонсував нову можливість для своїх найбільших партнерів, які зможуть стягувати грошову плату за перегляд так званих прямих трансляцій. Хтось заробляє на посиланнях vovka.su/razmeshhenie – ssylok – na – birzhax а хтось використовує свої таланти для створення популярних відео. Ця інформація була опублікована на офіційному сайті вищезгаданого сервісу 11 квітня цього року. У записі також повідомляється про те, що відносно новому сервісу YouTube Live, який почав своє безпосереднє функціонування в повну силу тільки в 2011 році, виконався рівно рік. Досить велика кількість користувачів глобальної мережі інтернет вже встигли привітати офіційне керівництво сервісу YouTube зі святом.

Вищеописані офіційні організатори прямих трансляцій зможуть заробляти на своїх відеоматеріалах, розміщуючи в них власну рекламу або вводячи так звані додаткові послуги, доступні тільки на платній основі. Безпосередня вартість вищезгаданого доступу може змінюватися залежно від країни, в якій знаходитися користувач, що переглядає пряму трансляцію. Генеральний директор по зв’язках з громадськістю компанії Google заявив, що досить великій кількості володарів законних прав на безпосереднє розміщення відеороликів буде надана можливість відстежувати щоденну статистику в режимі реального часу.

Підводячи підсумок усьому вищепереліченому, хочеться відмітити, що за порівняно невеликий проміжок часу вищеописаний розважальний сервіс представив вже декілька великих нововведень, серед яких так званий попередній перегляд відеороликів і запуск автоматичної функції переформатування даних в популярний зараз формат 3D. Остання послуга доступна з початку цього року, проте до недавнього часу її необхідно було активувати вручну при безпосередньому редагуванні відеоролика.

Comments are closed.