Наступні смартфони Motorola отримають унікальні можливості

Головний дизайнер компанії Motorola Джим Уикс розповів виданню PCMag про розробку першої лінійки смартфонів, що створюються за участю Google. За його словами, нові апарати поставлятимуться з чистою платформою Android, без яких-небудь інтерфейсних надбудов і непотрібних застосувань. У такому ж виді, без передвстановленого ПО, Google випускає смартфони і планшети серії Nexus.

Крім того, Motorola не прагнутиме до максимального збільшення розмірів екрану. За словами Уикса, апарат повинен легко поміщатися в руці. А щоб сподобатися любителям великих дисплеїв рамка навколо екрану буде максимально тонкою. Сам екран буде захищений від падінь і подряпин. Головне приготуйте свої  тарифи оскільки без інтернету користь смартфону мінімальна.

Motorola Mobility входить до складу компанії Google з травня 2012 року. Три смартфони серії RAZR, що вийшли минулої осені, розроблялися без участі IT – гіганта. Нові апарати повинні вийти в другому півріччі 2013 року.

Про нові облаштування Motorola на конференції Dive Into Mobile запитали одного з керівників Google Ерика Шмидта. Він не став розкривати секрети, але назвав нове покоління смартфонів феноменальним. За його словами, нові смартфони Motorola матимуть можливості доки не представленими на ринку.

Comments are closed.