Новий ультрабук від Samsung – ноутбук Series 9 Premium

Корейською високотехнологічною компанією Samsung був анонсований новий ультрабук – ноутбук Series 9 Premium. В якості його основи була використана сучасна апаратна платформа, розроблена Intel – Ivy Bridge. У цьому портативному комп’ютері використаний Core i7 – 3517U – двоядерний процесор. Тактова частота цього, досить потужного для ноутбука, процесора складає 1,9ГГц(у турбо режимі ця частота, без проблем, може збільшуватися до 3,0ГГц). Містка оперативна пам’ять об’ємом 4Гб дозволить впоратися з будь-якими самими трудомісткими завданнями. Місткість твердотілого диска встановленого на ноутбуку Series 9 Premium складає 256Гб.

Дисплей цього портативного комп’ютера діагоналлю 13,3дм, підтримує роздільну здатність 1920×1080 пікселів(у форматі Full HD). Він також забезпечений яскравим світлодіодним підсвічуванням. У оснащення ультрабука входять: порти MicroHDMI, D – Sub, USB3.0, USB2.0, SDXC кардридер, адаптер Bluetooth і адаптер Wi – Fi.

Одне заряджання потужної акумуляторної батареї, дозволяє пропрацювати ультрабуку до 8 годин в режимі автономного харчування. Інстальована на нім Windows 8 Pro є найсучаснішою з операційних систем використовуваних в цьому класі.

Розміри портативного комп’ютера – 31,0х21, 5х1, 25см. Вага його складає усього 1160гр. Орієнтовна ціна, по якій можна буде незабаром придбати ультрабук, – ноутбук Series 9 Premium від Samsung складає 1900$.

P.S. Якщо з ноутбуком виникли проблеми – не біда, треба звернутися в сервіс де виконують ремонт ноутбуків – залежно від поломки і заміни певних запчастин це може обійтися вам від 1000 до 4000 рублів.

Comments are closed.