Компанія RIM представила прототип BlackBerry 10

Канадська компанія Research in Motion на відкритті міжнародної конференції BlackBerry Jam у Флоріді офіційно передала незалежним експертам і програмістам дві тисячі унікальних прототипів смартфонів з попередньою версією операційною системою BlackBerry 10. Ці сенсорні пристрої мають стандартний дисплей і нагадують мобільну версію планшета PlayBook.

На новому інформаційному апараті відсутня клавіатура. Річ у тому, що ця особливість вже стала візитною карткою облаштувань компанії RIM BlackBerry. Президент корпорації Research in Motion заявляє, що компанія безкоштовно надала програмістам програмне забезпечення зв’язку, попрацювавши з яким, вони зможуть переконатися, що їх товари будуть сумісні з операційною системою BlackBerry 10.

Офіційні джерела повідомили, що перші комерційні моделі смартфонів на базі унікальної системи BlackBerry 10 будуть представлені в серпні поточного фінансового року, а в глобальний продаж поступлять вже в жовтні. Запуск в продаж унікальної лінійки товарів компанії RIM дає керівництву декілька тижнів запасу перед початком зимового буму продажів, на який корпорація покладає великі надії. Окрім цього, незалежні інформаційні джерела стверджують, що перші смартфони на базі системи BlackBerry 10 будуть виключно сенсорними. Пізніше очікуються мобільні облаштування слайдера, але вони вийдуть тільки на початку 2013 року.

Інформаційне агентство CrackBerry офіційно повідомило, що йому вдалося знайти унікальні фотографії про новий смартфон під кодовою назвою London. Смартфон London стане першим мобільним облаштуванням корпорації RIM на базі операційної системи BlackBerry OS 10. Модель смартфону London нагадує мобільний апарат iPhone 4S. Незалежні експерти і аналітики відмічають, що канадська корпорація покладає грандіозні надії на новий смартфон London.

Керівництво компанії RIM сподівається повернути собі лідируючі позиції на ринку мобільних технологій. Слід зазначити, що нові моделі смартфонів BlackBerry складатимуть конкуренцію мобільним апаратам на базі Android. За попередніми прогнозами, мобільні апарати BlackBerry і iPhone 5 вийдуть на ринок приблизно в один час. Між корпораціями RIM і Apple розгорнеться справжня боротьба за потенційних покупців в США і Канаді.

P.S. Якщо ви шукайте професійну косметику, то продукція компанії holy land cosmetics саме те, що вам потрібне. На нашому сайті знайдете великий асортимент косметики.

Comments are closed.