Стилі сайтів, які залучають до себе найбільше відвідувачів

Як зробити сайт унікальним, що є запорукою успіху інтернет-ресурсу. У оформленні сайтів дизайнери застосовують безліч стилів. Але, незважаючи на різноманіття стилів, найпопулярніші і привертаючі особливу увагу у користувача, виділити можна. Природні посилання є однією з основних запорук успіху сайту.

Плоский дизайн

У основі плоского дизайну знаходиться двовимірний стиль, головна ідея якого полягає в зображенні елементів тільки з використанням колірних рішень. Для надання глибини не використовуються тіні, рельєфи, скоси, градієнти.

Характерні особливості цього стилю :

·  простота форм;

·  немає додаткових ефектів;

·  акцент робиться на типографике;

·  дизайнерське рішення виконане за допомогою контрастних кольорів.

Багато хто ставить питання Як яндекс визначає покупні посилання?, на який можна відповісти, тільки забивши його в пошукову систему.

Metro дизайн

Для опису цього стилю доречні слова простою, легкий, відкритий, швидкий. Основними характеристиками цього стилю є прості елементи, продуманий контент, якісна друкарня. Для візуалізації посилань використовуються різноколірні квадрати, що полегшують навігацію.

Нестандартна геометрія

Згідно з дослідницькими даними, цього року найпопулярнішим і яскравішим в оформленні стилем став стиль нестандартна геометрія. Вона відбивається в усіх компонентах сайту : виділення, фон, окремі елементи. Цього року трендами сезону названі стільника, круг, ромб.

Вінтаж

Цей стиль узятий з плакатів, афіш минулого століття. Для оформлення сайту в ретро-стиле використовуються всілякі потертості, ефекти порванности, жовтизни і інших елементів для надання старовини. Це можуть бути ретро-цвета, різні декоративні елементи, хитромудра друкарня.

Comments are closed.