Як вирішити питання індексації нового сайту

Багато хто, думаю, стикався з ситуацією, коли сайт не індексується пошуковими системами навіть через тривалий час після появи в мережі. Як правило, з Google пошуковою системою проблем не буває, а ось Yandex любить іноді трохи подумати.

Як же змусити сайт індексуватися швидше? Стандартні рекомендації тут прості:

·  Додати ресурс в панель управління вебмастера. Ті самі ви повідомите пошуковій системі про появу нового ресурсу.

·  Додати УРЛ сайту в аддурилку.

·  Поставити хоч би декілька посилань з індексованих інших сайтів.

Раніше ці способи добре працювали, даючи швидкий результат. Але зараз сайти можуть не індексуватися Яндексом іноді по декілька місяців. В цьому випадку радимо перевірити robots.txt, можливо, там є якісь помилки, які заважають нормальній індексації. Як правило, якщо ви вирішили замовити сайт в Києві в нормальній компанії, то вони проводять базову початкову оптимізацію. Але якщо файл коректний, то не існує об’єктивних причин, щоб ресурс не починав індексуватися.

Тому радимо написати Платону Щукіну(популярному героєві техподдержки Яндекс), повідомити про наявну проблему і попросити ради. Фахівці Яндекса постараються визначити, чому робот не починає обходити сайт, і зроблять усі від них можливе, щоб це усунути. Або Платон напише істинну причину такої ситуації, що також важливе. Адже ви зможете її усунути.

Після цього біля сайту з’явиться позначка: Сайт почав індексуватися, що свідчить про те, що пошуковий робот почав відвідувати ваш ресурс. Приблизно через декілька оновлень пошукової бази абсолютно усі сторіночки веб-ресурсу з’являться в індексі.

Зрозумійте, що проблеми можуть бути не лише в сайтах, але і у збої певних яндексовских алгоритмів, які фахівці швидко відрегулюють після вашого звернення. Таким чином, не бійтеся звертатися в техподдержку Yandex і ставити питання. Платон Щукін практично завжди знаходить вирішення проблеми або підказує правильні відповіді на усі поставлені питання.

Comments are closed.