Процесорами для iPhone 6s/iPad 3 займуться Samsung з GlobalFoundries

Виробник GlobalFoundries разом з корейським виробником Samsung прийняли в Apple заявку на виробництво A9, чіпів, які в майбутньому будуть встановлені на iPad Air 3/iPhone 6s/iPad mini 4. Процес виробництва компонентів, що створюються на 14-нанометровом техпроцессе буде запущений в наступному року.

Перші подібні мікрочіпи планується випустити на Fab 8, заводі, яким володіє GlobalFoundries, розташованому в таких місцях, як Мальта або Нью-Йорк. Тестові екземпляри пристроїв робитимуться під кінець поточного року, масове виробництво планується почати в 2015 році. До того на попередні облаштування iphone 6 ціна звичайно ж трохи знизиться.

Згідно з даними з DigiTimes, який традиційно поставляє   чутки, компанія-партнер Apple, TSMC, вирішила спробувати зайнятися замовленнями в Apple для виробництва A9. В цей же час Купертино розглядає і можливість задіяти рішення Intel для своїх майбутніх процесорів.

До цього говорилося, що TSMC і Samsung поділяться заявками між собою на A9 наступного року, при цьому обидва виробники отримають близько 30-40% з усього об’єму. Варто додати, що раніше Samsung з GlobalFoundries спільно працювали над створенням Fab 8, розташованому в Нью-Йорку, для того, щоб у корпорація з Південної Кореї мала запасну виробничу станцію у разі появи об’ємного замовлення, що горіло.

Якщо говорити про 14-нанометровом чіп Apple A9, він очікується в лінійці пристроїв компанії, які будуть випущені в 2015 році. Анонсовані в 2014 році iPad Air 2/iPhone 6 отримають A8 на 20-нанометровом техпроцессе, випущені TSMC.

Comments are closed.