Найбільша пошукова інтернет-система стала безпечнішою

Відповідно до офіційної заяви, яку зробив один з інженерів-програмістів корпорації Google, стало відомо, що функція пошуку на google.com з недавнього часу стала безпечнішою. Зараз за наявності у користувача особистого аккаунта в системі Google для усіх його запитів буде задіяно спеціальне SSL – шифрування.

Завдяки цьому нововведенню конфіденційність і безпека різних пошукових запитів збільшиться у декілька разів. Взагалі, звичайно, будь-яке нововведення пошукової системи повинне враховуватися грамотними сеошниками для розкручування сайтів – в Пітерській компанії Serenity якраз так і поступають.

Відомо, що сучасні технології дозволяють використати спеціальне шифрування не лише для пошукових запитів певних призначених для користувача груп. Ця можливість поширюється на історію пошуку різних користувачів в Інтернеті. Ця особливість стане дуже важливою для людей, які працюють з небезпечними каналами(інтернет-серфінг).

Незабаром, як розповідають представники Google, система шифрування використовуватиметься і на інших доменах у всьому світі. Відомий сайт google.ru не став виключенням.

Comments are closed.