Google і Facebook зливають приватну інформацію спецслужбам

Керівники компаній, як Google, так і Facebook відхилили звинувачення, висловлені в деяких ЗМІ, які стверджують, що обидві компанії пропонують спецслужбам США необмежений доступ до даних користувачів. Ми не беремо участь в яких-небудь програмах, що дозволяють уряду США, ні будь-якій іншій країні прямий доступ до наших серверів, – написав учора увечері один із засновників Google Ларри Пейдж у своєму блозі.

Також і засновник Facebook Марк Цукерберг, проявив себе так само, і завірив, що соціальні мережі агресивно захищають від будь-якої спроби прямого доступу до даних користувачів. The Washington Post і The Guardian повідомили раніше, що існує система під назвою Prism, через яку секретні служби АНБ діставали прямий доступ до даних користувачів великих консорціумів Інтернет. Якщо ви хочете себе узабезпечити від просочування інформації те проксі відмінний вихід в цій ситуації.

NSA(Агентство Національної Безпеки) спеціалізується в області електронного спостереження і контролю за послуги зв’язку з партнером у Великобританії ЦПС(Government Communications Headquarters) стверджували, що окрім facebook і Google, були названі також Apple, Microsoft і Yahoo! серед інших компаній. Незважаючи на відмову останніх, вони підтвердили, що у випадках, за рішенням суду, ті завжди надають інформацію в розпорядження влади.

Британський Парламент буде проінформований про зв’язок між цим агентством і заслуховуватиме доповідь про стан справ у Великобританії і висловить свою думку про спірну програму моніторингу спецслужб США. Згідно інформації, яку опублікувала учора ‘The Guardian’ на своєму веб-сайті, Великобританії також зібрала в таємниці безліч приватної інформації з найбільших Інтернет-компаній світу в один час з початком секретної операції під керівництвом Агентства Національної Безпеки США(NSA).

Comments are closed.