Унікальний шолом від Canon. Змішана реальність

Змішана система реальності від Canon змогла об’єднати віртуальний і реальний світи. Японська компанія має намір випустити новий пристрій у світло вже у кінці липня поточного року. За допомогою цього унікального шолома користувач зможе повністю зануритися в інтерактивне оточення, де, окрім різних віртуальних штучок, знаходитимуться і цілком реальні, справжні фізичні об’єкти.

Інженери компанії розробили спеціальні шоломи з дисплеєм і оснастили їх відповідним програмним забезпеченням. Система обробляє зображення максимально точно і дуже швидко, що дозволяє на виході отримати неймовірно якісну синтезовану картинку. У компанії вже знають, в якій сфері в першу чергу знайде застосування їх нова розробка. І це зовсім не комп’ютерні ігри, як ви могли подумати. На думку розробників, найбільшу користь віртуально-реальні шоломи сьогодні зможуть принести в промисловому дизайні

Такаши Асо, генеральний менеджер компанії Canon, заявив, що нова технологія допоможе дизайнерам краще орієнтуватися у напівреальному світі комп’ютерної графіки, де віртуальні частини або деталі, наприклад, авто можна буде легко побачити і в усіх подробицях розглянути за допомогою вбудованого в шолом дисплея. Таким чином, нова система допоможе значно скоротити витрати на виробництво всіляких макетів.

Спочатку нову розробку планують використати на декількох виробництвах, попутно працюючи над удосконаленням системи. Для кожного окремого клієнта буде створений свій власний унікальний шолом. Після завершення польових випробувань компанія Canon IT Solutions включить шолом-дисплей в лінійку своїх продуктів. Цікаво, що зображення в системі знімається зі вбудованої в шолом стереокамери, тому користувач почуватиме себе цілком комфортно і звично, працюючи з цим пристроєм. Компанія також планує запропонувати свою новітню розробку стороннім виробникам, щоб ті змогли самостійно розробляти необхідне їм програмне забезпечення на її основі.

P.S. Не менш відмінних успіхів компанія Canon досягла у сфері принтерів – купити canon друкуючий пристрій можна для будинку або офісу, воно відповідає високій якості друку фотографій, поліграфії.

Comments are closed.