3 способи підключити Wi – Fi удома

На зміну дротяному підключенню до інтернету прийшли безпровідні технології. Для підключення більше не потрібно буде прокладати багатометрові кабелі. Ще однією перевагою безпровідних технологій wi – fi являється можливість одночасного підключення декількох комп’ютерних станцій в межах зони дії сигналу.

Замислившись про wi – fi підключення у себе удома, треба знати, що ця можливість може бути реалізована декількома способами.

1. Телефонна лінія. Джерелом сигналу тут служить роутер wi – fi, до якого підключається телефонний кабель. Одержувачем сигналу на комп’ютері служить спеціальний адаптер. У ноутбуках він, як правило, є вбудованим. Для стаціонарних ПК, він отримується додатково. Щоб безпровідне з’єднання працювало, згідно інструкції від провайдера настроюється роутер. Для великих офісів вибирається кабель канал ціна якого дозволяє хоч трохи заощадити.

2. Безпровідна громадська(міська) мережа. Для підключення отримується спеціальний модем, який може підтримувати технології 3G, 4G, WSMA і інші. Функціональні можливості пристрою залежать від конкретної модифікації.

3. Роздача даних по мережі за допомогою адаптера ноутбука. Ще одним способом безпровідного підключення є використання ноутбука зі вбудованим приймачем wi – fi. При цьому усі дані завантажуватимуться через ноутбук, оброблятимуться, і вже потім поступати на запит, що послав, комп’ютер. Тому швидкість такого з’єднання буде невисокою.

Особливості налаштування мережі

Налаштування безпровідного з’єднання зазвичай складається з двох етапів:

·  Підключення і налаштування роутера. Радіус дії сигналу, швидкість інтернету і число станцій, що підключаються, залежить від моделі роутера, що придбавалося. Параметри налаштування передавача носять індивідуальний характер для кожного провайдера.

·  Установка і налаштування адаптера.

Після налаштування підключення і усіх елементів мережі, підключення вважається завершеним. Для захисту безпровідного з’єднання від підключень ззовні, необхідно захистити мережу за допомогою пароля. При необхідності може бути налагоджено і обмеження швидкості доступу кожного комп’ютера мережі. Це робиться для того, щоб забезпечити кожному пристрою мінімально необхідну швидкість з’єднання.

Comments are closed.