Про біржу копиратинга Текстсейл

Біржа статей текстсейл є флагманом, який веде російський копирайтинг вперед до світлого майбутнього. Вже упродовж багатьох років вона утримує ту високу планку, яку задала. При цьому Текстсейл є ідеальним місцем для роботи як для копирайтеров, так і для замовників.

Коипирайтери на цій біржі дістають реальну можливість голосно заявити про себе і запрацювати. Причому їх праця буде дійсна цінується, на відміну від інших бірж, де за роботу платять копійки. І чим довше і успішніше ви працюєте на цій біржі, тим вище будуть ваші гонорари. При цьому адміністрація уважно стежить за копирайтерами, які працюють на текстсейл. І якщо хтось намагається шахраювати, то його тут же виганяють з цієї біржі. Саме тому за текстсейл закріпилася репутація жорсткої, але справедливої біржі унікального контенту.

Замовники ж тут можуть знайти десятки тисяч виконавців. Причому статті можна купувати як у вже готовому варіанті, так і замовити статтю для сайту з нуля. Для цього є усі можливості. А з вибором виконавців у вас проблем точно не буде. Тільки на сьогоднішній момент на біржі зареєстровані 220 тисяч чоловік. Велика частина з яких – копирайтреи. І хоча багато хто з них не активний, це все одно дуже велика цифра. Все на Текстсейл. Ставайте чи постійними закачуваннями спробуйте свої сили в копирайтинге.

Comments are closed.