Просування сайту у блогах

Одним з ефективних способів просування і збільшення цільової аудиторії на сайт є просування сайту за допомогою блогів. Просування за допомогою блогів – це не пошукове просування, а збільшення кількості відвідувачів з інших інтернет ресурсів і нарощування посилань на ваш сайт.

На відміну від сайтів, розвиток блогів відбувається значно швидше, наповнення блогів відбувається як звичайним, так і природним унікальним контентом, що також грає важливу роль для просування сайту. Нині існує два варіанти просування сайту у блогах:

·  ви можете створити блог самостійно;

·  берете активну участь в спілкуванні на блогах, тематика яких близька до тематики вашого сайту.

Якщо ви прийміть рішення просувати свій сайт першим способом, необхідно створити блог тієї ж тематичної спрямованості, що і ваш сайт. Писати у блог треба як можна частіше. Навіть невеликий за об’ємом, але цікавий пост може викликати інтерес у аудиторії, слідством чого буде додаткове збільшення трафіку на ваш основний сайт.

Якщо вам більше до душі другий спосіб просування сайту, то спілкування на блогах дає можливість залишити зворотне посилання на свій сайт. При цьому важливо, щоб коментар на блозі був цікавий і по темі. В цьому випадку ви маєте усі шанси отримати на свій сайт аудиторію, що бере участь в обговоренні поста.

Для пошукових систем важливі посилальні сліди, які залишаються в мережі і ведуть на ваш сайт, це корисно для розкручування сайту. Навіть не проіндексований пошуковими системами сайт може отримати постійних відвідувачів з блогів, яким ваш сайт сподобається і вони стануть постійними відвідувачами, додавши ваш сайт в обране.

Одним з плюсів просування сайту блогами є той чинник, що наповнення блогів природним унікальним контентом відмінно сприймається пошуковими роботами. До того ж цей спосіб просування сайту абсолютно безкоштовний.

Comments are closed.