Браслет LinkMe може показувати текстові повідомлення

Система колективного збору коштів Kickstarter може подарувати життя розумному браслету LinkMe. Пристрій, який надівається на зап’ясток, призначений для показу повідомлень і постів з Twitter і Facebook, а також текстових повідомлень, що поступають на комунікатора або мобільний телефон. Із стільниковим апаратом девайс кооперується за допомогою Bluetooth- з’єднання.

Планується, що буде дві версії браслета – з 125-у і 200-ми світлодіодів. Заряд акумулятора, як повідомляється, буде досить для двотижневого використання. Окрім цього, LinkMe може бути і наручними електронними годинами. Творці пристрою розраховують отримати за допомогою Kickstarter ‘а біля $100 тисяч. На момент написання цього замітки було зібрано приблизно $7 600, а до закінчення збору коштів ще залишається 53 дні.

Варто нагадати, що вже існує ще один схожий девайс – Embrace+: цей аксесуар для комунікаторів є наручним браслетом з підсвічуванням. Колір останньою може змінюватися залежно від виду повідомлення. Наприклад, при СМС браслет може світитися червоним кольором, а при вхідному дзвінку – зеленим. За задумом творців, юзер самостійно зможе встановлювати тривалість світіння, його інтервал, колір і яскравість.

P.S. Пам’ятається ще Apple випускає свій розумний наручний годинник. Не дивно якщо скоро фільми онлайн цілком можна буде дивитися за допомогою подібних невеликих гаджетів у вигляді годинника.

Comments are closed.