Apple вводить обмін застарілих iPad на нові

Корпорація Apple знову почала обмінювати старі iPad на останні моделі своїх смартфонів і планшетів з доплатою. Як стало відомо 22 квітня від 9to5Mac послуга вже повноцінно працює. Перед цим програма RR поширювалася лише на iPhone.

У 9to5Mac говорять, що компанія цим кроком підвищує продажі iPad, оскільки власникам застарілих моделей вимагається просто доплатити різницю в ціні планшетів. Аналітики говорять, що ідея приваблива для користувачів, оскільки нові пристрої з базовою комплектацією стануть доступнішими, якщо міняти їх на старі планшети дорогої модифікації. До речі, якщо у вас зламалася зарядка для apple те можете легко купити нову в інтернеті.

До речі, вимоги до старим iPad виявилися вищі, ніж до смартфонів. Наприклад, Apple може прийняти і розбиті смартфони, але такі ж планшети вона не поміняє. Apple встановила 22 критерії, під які повинен підходити пристрій, що приймається. У RR не беруть участь джейлбрейкнутие пристрої і планшети без можливості вимкнути Find My iPhone.

Apple також прийме на обмін моделі iPad mini з дисплеєм Retina, iPad Air, і iPad. При цьому, здану модель можна замінити при доплаті різниці на iPhone або навпаки.

Аналітики підрахували, що за минулий квартал Apple змогла продати близько 20 млн iPad. Середнє число проданих пристроїв склало 19,3 мільйона, і це вже нижче, ніж в 2013 році. Приміром, за II фінансові квартал минулого року компанія, за офіційними джерелами, продала 19,5 млн гаджетів проти 12 млн в 2012 році.

Comments are closed.