Що таке внутрішня і зовнішня оптимізація

Дослівно сео переводиться як пошукова оптимізація. Суть сео полягає в тому, щоб в сукупності правильних, послідовних і постійних дій підняти рейтинг сайту. За даними статистики користувачі заходять на сайти що знаходяться на перших рядках, першої сторінки пошукової видачі. До нижніх посилань першої сторінки доходять менше половини відвідувачів.

А на другу сторінку пошукової видачі переходять усього 10-20% користувачів мережі. Тому конкуренція дуже велика. Важко не лише потрапити в першу десятку пошукової видачі, але і утриматися там. Для цього є Сео. Пошукова сео оптимізація сайту складається з трьох основних розділів.

1.) Внутрішня оптимізація сайту.
Сайт має бути цікавим, насиченим унікальними контентами і красиво оформленим. Конструктор сайту має бути зрозумілим і легко управляємо. Сайт не повинен містити помилок. Заголовок і тексти повинні містити ключові слова.

2.) Зовнішня оптимізація сайту – запорука успішного просування сайту. Необхідно самостійно розкрутити сайт. Спочатку треба проиндексировать сайт в пошукових системах. Зареєструвати сайт в різних каталогах. Рейтинг сайту піднімає обмін посиланнями. Можна залишати посилання на форумах і в соціальних мережах. Піднімає рейтинг сайту і взаємну співпрацю з контекстною рекламою. Розкручуванню сайту сприяє так само обмін унікальних статей з посиланням на сайт.

3.) Постійно треба стежити за рейтингом сайту. Постаратися утримати досягнутих позицій. Міняти ключові слова. Змінити зміст сайту, додаючи нову інформацію по темі.

Comments are closed.