Більше 20 тисяч повідомлень власникам зламаних сайтів від Google

Керівник підрозділу по боротьбі з веб-спамом американської корпорації Google ініціював відправлення листів вебмастерам зламаних сайтів і при цьому треба відмітити, що особисто зайнявся цим питанням. В результаті цього команда найбільш великого пошукового сервісу відправила більш ніж двадцять тисяч листів вебмастерам сайтів, які були зламані зловмисниками і використовувалися для розсилки спаму.

Інформаційні повідомлення спрямовувалися власникам сайтів, які були помічені пошуковою системою в здійсненні підозрілих редиректов. Взагалі грамотне пошукове просування повинне включати не лише оптимізацію ресурсу, але і перевірку / виправлення усіх його помилок, які видає панель вебмастера і підказує пошукова система.

Фахівці при цьому вирішили, що вони були зламані і багато вебмастери про це навіть не здогадувалися, що їх ресурс використовується в непристойних цілях зловмисниками. Подібні повідомлення дозволять власникам сайтів вжити оперативні заходи реагування для усунення цього роду проблем. Останнім часом такі випадки не рідкість.

Comments are closed.