Microsoft запускає новітній поштовий сервіс Outlook.com

Вже 17 років пройшло з моменту запуску поштового сервісу hotmail.com, який без сумніву став успішним. Але час йде і останнім часом за цією поштою закріпилася слава досить повільного сервісу управління електронними листами. В результаті, Microsoft вирішив провести ребрендинг і завоювати користувачів, використовуючи для цього назву єдиного продукту компанії, що має відношення до пошти, – Outlook. Поступово компанія планує перекласти на Outlook.com усіх користувачів Windows Live і Hotmail.

Розглянемо детальніше інтерфейс Metro для Outlook.com. Сервіс доки ще знаходиться у стадії бета-тестирования, але працювати з ним можна вже зараз. У вічі відразу ж впадає новий інтерфейс тих, що Входять, який виконаний в стилі Metro і дуже схожий на поштовий сервіс Windows 8. У користувача є величезні можливості по зміні дизайну пошти, а також декілька видів відображення пошти.

Важливою перевагою цього сервісу є дуже дружній інтерфейс, якого не має, приміром, Google. Є присутніми різні можливості угрупування, пошуку листів, посилання на сполучення з фотографіями або документами, а так само можливість створення тек і правил угрупування і сортування листів.

Ще одне важливе нововведення в новому інтерфейсі Outlook.com – панель для миттєвого обміну повідомленнями, причому синхронізувати контакти можна з Facebook і Windows Live Messenger. Правда у фінальній версії продукту, Windows Live Messenger, швидше за все, не буде. Не даремно ж Microsoft придбав Skype. Необхідно відмітити, що Microsoft фактично створив платформу для усіх соціальних потреб користувачів, починаючи від обміну повідомленнями, закінчуючи відео-викликами. Це дуже зручно і інтуїтивно просто, оскільки увесь круг друзів і способи комунікації з ними будуть зосереджені в одному місці.

Так само користувач може організовувати свій розпорядок дня, вести time – management, записувати свої завдання, цілі і включити нагадування важливих подій. Синхронізація з мобільними пристроями так само проходить без всяких проблем.

В цілому, можна сказати, що по можливостях Outlook.com доки поступається сервісу Gmail, але вже видно і безперечні переваги перед ним. На даний момент можна відмітити чистий, зручний, непереобтяжений інтерфейс, а так само, звичайно ж, інтеграція з Skype, що є ключовою перевагою, враховуючи кількості користувачів цього застосування.

P.S. Сучасний інтернет висуває певні вимоги до сайтів і їх вмісту, тому веб консультанат для приватного сайту будь то корпоративний портал фірми або інтернет магазин надзвичайно важливий – сайт має бути максимально простим і зручним для відвідувача.

Comments are closed.