Фотографічні килими з імітацією фактури каменю і дерева

У теперішній час натуральні матеріали дуже модні і популярні. І це вже зовсім не вказує на те, що усім слід переїжджати в глинобитні хатини або хати, також зовсім необов’язково селитися у винному льосі, колишньому млині або старій коморі. І не треба покривати підлогу в квартирі сланцем, булижниками або деревом. Вибирати між любов’ю до комфорту, естетикою і наслідуванням моди немає сенсу. Природно, кам’яна підлога відрізнятиметься жахливою акустикою – навіть невеликий гудзик, що впав на нього, видаватиме гучний звук. Зрозуміло така підлога буде незатишною, слизькою і холодною. І дерев’яна скрипуча підлога, що потребує натирке і акуратному чищенні, також не кожному сподобається. Оскільки що ж зробити, в цій ситуації?

Датська компанія, що виготовляє килимові покриття, винайшла геніальне рішення цієї проблеми – це фотографічні килими. У новій колекції дизайнерів представлені вироби з точним відтворенням фактури дощок, дерев’яних спилов, плитки, гальки, щебінки і цілісного каменю. Імітація природних матеріалів дуже близька до реальності настільки, що відрізнити дуже складно – лише тоді, коли будуть видні краї килима.

Чудовим тут є те, що фотографічні килими можна застосовувати в найрізноманітніших інтер’єрах. Найбільш вони підійдуть для мінімалізму із стилізацією суворого дизайну старовинних замкових залів. А можна прикрасити або, наприклад, зоомагазин або заміських будинок десь на березі озера.

Мисливське трофеї, розташовані на стінах, заміщають декоративні муляжі, вогнище з гратами – сталевий сучасний камін. Стільці з прямими спинками або оксамитові великі крісла цілком можна замінити на сучасні зручні, з металу і шкіри. Замість старовинних люстр зі свічками можна легко використати каскадні з кришталя або скла. Подібне змішення різних часів у поєднанні з килимовим покриттям, яке імітує спиляні колоди з тріщинами або грубий сірий камінь, виглядатиме дуже переконливо і стильно.

Інший можливий спосіб – це мінімалізм з металом, склом і підлоговим покриттям з гладких рівних плит, що створюють оптичну ілюзію стихії каменю. В даному випадку треба бути стриманим з декоративними елементами, навіть з рослин, доречними будуть лише сукуленти в простих горщиках.

У колірній палітрі будуть присутніми чорні, сірі і білі тони. І головним персонажем в інтер’єрі, насправді, буде килим. Не сумнівайтеся, він цього повністю заслуговує!

Comments are closed.