ТОП 10 застосувань для ОС Android

Google оголосила про запуск Open Аutomotive Alliance – коаліція Audi, GM, Honda, Hundai, Nvidia, яка працюватиме над адаптацією ОС Android до особливостей транспортних засобів. Поки корпорація добра тільки прокладає шлях до автомобілів, ми поговоримо про те, які застосування прискорять роботу смартфону.

1. Хочете проконтролювати оператора, який надає певну кількість безкоштовних щомісячних хвилин на дзвінки в певні напрями? Додаток Happy Minutes рахує витрачений трафік часу і попереджає про наближення ліміту до нуля.

2. Додаток Headset Answer дозволяє відповідати на дзвінки із заданих номерів автоматично через декілька секунд після вступу виклику. Це дуже зручно як для людей, які багато часу проводять за кермом, так і для людей в похилому віці.

3. SpyRecord – цілодобовий аудіореєстратор, який в цілях економії пам’яті на смартфоні зберігає тільки останні 10 хвилин запису. До речі по аудіо можливо вам захочеться викачати ігри, що говорять, на андроид які стали мало не хітом.

4. VideoCaller встановлює відео на вхідний дзвінок. У налаштуваннях програми можна задати тривалість, момент старту відео ролика і виведення зображення на увесь екран, якщо це дозволяє дозвіл екрану смартфону.

5. Бюджет по SMS – виджет, який автоматично виводить на екран інформацію про баланс на банківському рахунку, кожного разу, коли приходить відповідне повідомлення з банку.

6. TextSecure – програма для автоматичного шифрування SMS – повідомлень. Для коректної роботи у одержувача має бути встановлений цей клієнт на смартфоні. Паролем служить кодова фраза, яку одержувач повинен знати заздалегідь.

7. Тихий SMS спам – додаток, який блокує спам-сообщения. Воно розпізнає спам-SMS по буквах в номері і за іншими критеріями, які позначив сам користувач, наприклад, чіткий номер абонента. Такі повідомлення або відразу віддалятимуться, або позначатися. У будь-якому випадку користувач не почує звуковий сигнал повідомлення, що входить, а значить не відволікнеться зайвий раз на прочитання рекламного тексту.

8. Osmino Wi – Fi – додаток самостійно шукає точку безкоштовного Wi – Fi виходячи з місця знаходження утримувача смартфону, яке воно визначає по GPS.

9. Press It включає ліхтарик, камеру, Wi – Fi і виконує будь-яку іншу дію через подвійне натиснення на кнопку блокування екрану. Установка програми вимагає наявності прав root.

10. BlackBerry Messenger – версія популярного месседжера, який тепер доступний на Android. Він дозволяє відправляти повідомлення довгою в 2000 символів і отримувати повідомлення про прочитання абсолютно безкоштовно за умови наявності підключення до Інтернет.

Comments are closed.