Little Dutch Factory маленька і симпатична

Little Dutch Factory – це маленька голландська фабрика, виконана в оригінальному архітектурному дизайні. Відомий архітектор Florentijn Hofman постарався в цьому проекті реалізувати баланс між утилітарною функцією об’єкту і його художньою виразністю.

Стіни і покрівля фабричної будівлі виконані з гофрованого металу. У інтер’єрах фабрики що відрізняються лаконічністю і раціональністю використані такі архітектурні елементи як сталеві ферми, тротуарна плитка, дерев’яні панелі і так далі

Вікна будівлі досить просторі і пропускають велику кількість денного світла. Крім того, з них відкриваються дуже мальовничі пейзажі, що оточують будівлю. Якщо подивитися на Little Dutch Factory, то, звичайно, не виникає асоціації з фабрикою у прямому розумінні цього слова, просто невелика майстерня. Стилістика простоти і мінімалізму видима і у внутрішньому убранні будівлі.

P.S. Якщо у вас немає досить грошей для різних будівель, оренда офісу, то найпростіше запрацювати в інтернеті – точніше працювати доведеться також наполегливо як і в офлайне, але почати свою справу в мережі набагато швидше.

Comments are closed.