Шаблон для створення інтернет-магазину на Joomla

На даний момент інтернет-магазини стали користуватися великою популярністю. Через них щодня здійснюється велика кількість покупок і усі ці показники не залежать від регіону розташування цього магазину. Інтернет дає можливість продавати товар для розширеної цільової аудиторії. Усе це не лише благотворно позначається на просуванні товару в мережі, але і на репутації інтернет-ресурсу.

Користувачі більшою мірою віддають перевагу тільки перевіреним магазинам у віртуальному світі і тим, які знаходяться в Топі пошукових систем. Написати сайт(інтернет-магазин) можна самостійно або за допомогою фахівця. Але можна використати систему створення сайту на основі шаблонів – Joomla. Це найпопулярніша система і досить часто застосовується для створення інтернет-магазину. Можна також розглянути і інший варіант – купити інтернет магазин готовий він набагато швидший і простотою.

Якщо ж ви зібралися створювати магазин з нуля, тобто певний шаблон, який робить створення інтернет-магазину дуже простим, – SJ Muzik.

SJ Muzik

Цей унікальний шаблон дозволяє створювати багатофункціональні інтернет-магазини на Joomla. У його структуру входить – JoomShopping, який популярний в здійсненні комерції і торгових операцій. Інтернет-магазин, який створений за допомогою цього шаблону має декілька варіантів компонування і п’ять колірних тем. Можна буде створювати презентацію продукції, яка продається на сторінках сайту.

Цей шаблон спочатку був розроблений для того, щоб забезпечити повний доступ практично до усіх налаштувань макету і відповідати за адаптаційні функції. Він дозволяє здійснювати дуже швидку роботу магазину і його окремих функцій. Є можливість використати численні розширення і створювати з їх допомогою повноцінні інтернет-магазини.

Основні особливості шаблону

Такий тип шаблону дуже добре взаємодіє з будь-яким браузером. Його можна використати для створення будь-якого інтернет-магазину і в нім вже є движок, який більшою мірою допомагає просувати інтернет-ресурс в мережі. Веб-майстер може при бажання вчинити заміну заголовка сайту або просто змінити логотип.

Можна також змінювати колірні оформлення і демонструвати приховану інформацію. Є велика кількість стилів друкарень і модульних варіацій. Найголовнішою перевагою вважається оптимізація файлів, що важливо для просування сайту в мережі інтернет. Створення інтернет-магазину буде дуже простим і легким, і навіть новачок зможе впоратися з цим завданням.

Comments are closed.