У аеропорту Лондон начал роботу віртуальний супермаркет компанії Tesco

За допомогою цього віртуального магазину пасажири аеропорту зможуть за допомогою смартфонів придбавати різні речі і продукти. У тому разі досить просто сфотографувати штрих-код продукту за допомогою спеціального застосування розробленого компанією Tesco, яке встановлене на мобільному пристрої.

В цьому випадку люди зможуть придбавати різноманітні товари в очікуванні посадки на рейс, і при цьому їх доставка буде здійснена додому у будь-який слушний час по приїзду. Всього компанія планує встановити близько десяти дисплеїв при допомозі, яких можна здійснювати придбання. Ці технології ввесьма цікаві, служба доставки вантажів та і взагалі купівля різних товарів з їх допомогою тільки виграє.

Перший віртуальний магазин компанії Tesco відкрився на території Сеула в Південній Кореї. В цьому випадку дисплеї для замовлення товару розмістили на станціях метро. Треба відмітити, що ця акція пройшла успішно і за три місяці її існування придбало різноманітні товари більше десяти тисяч чоловік і продажі компанії збільшилися на сто тридцять відсотків.

Comments are closed.