Автобусні зупинки у вигляді спортивного залу

У столиці Росії почалася незвичайна рекламна кампанія для нового чоловічого аромату. Рекламна компанія Coty Beauty LCC впровадила нестандартний підхід до зовнішньої реклами, яка торкається нового чоловічого аромату Davidoff Champion. Цей запах змусив сучасні автобусні зупинки Москви перетворитися на спортивний зал Davidoff Champion.

За інформацією Adme.ru бренд менеджер компанії Олена Миленбах сказала, що новий аромат Davidoff – Davidoff Champion є втіленням бажання чоловіка стати сильніше фізично і духовно, а також відчути себе Чемпіоном. Для чоловіків, яким сподобається цей запах, спорт є важливою частиною його життя. Крім того, такі люди готові домагатися свого через проблеми і невдачі. Завжди хочуть бути першими і кращими.

Такі чоловічі якості як спорт, сила, лідерство, рішучість знайшли своє відображення в новій рекламній компанії, яка була реалізована на поверхнях сити-формата News Outdoor, які поєдналися із зупинними павільйонами. Роль рекламного носія виконує як бічна, так і задня, скляна стінка зупинки, яка складається з трьох частин.

Таке те, що брендує зупинок дає можливість компанії чітко і яскраво передати свою ідею. На пилоне знаходиться постер, на якому зображений чоловік, який готовий до випробування і почуває себе Чемпіоном, незважаючи на те що, він ще тільки на шляху до перемоги. Триптих прикрашений зображенням спортзалу, де розміщується екстендер, який імітує спортивний тренажер.

Менеджер по спецпроектах Сергій Шадрин сказав, екстендер – це реальні деталі тренажера, які закріпилися на зупинному павільйоні. Кожен окремий елемент проектувався під кожен тип зупинки окремо.

Рекламна кампанія Davidoff Champion з використанням нестандартних носіїв проходитиме з 8 листопада по 5 грудня, в ній братимуть участь конструкції в центральній частині міста, а також на інших носіях.

До речі, у зв’язку з приходом зими і погіршенням погодних умови на дорозі, вам можуть згодитися послуги компаній, надаючі евакуатори для допомоги на дорозі в транспортуванні автомобіля. Ціни на виклик евакуатора можна подивитися на сайті.

Comments are closed.