Робота веб-дизайнером

Діяльність дизайнера насправді не є занадто простою. Для того, щоб стати дизайнером необхідно мати відмінний смак і уміння грамотно поєднати забарвлення і текстури. Дизайнер має можливість діяти в різних областях, тому ніяк недивно, що подібні професіонали можуть працювати і на просторах інтернету.

Насправді, художникові немає потреби мати власний кабінет. Можна обмежитися усього лише постійним доступом до інтернету і бажанням працювати. Саме тому, багато дизайнерів мають можливість спробувати себе в якості веб-дизайнера. Що ж входить в їх вимоги?

Обробка фото

Саме елементарне, що може зробити веб-дизайнер – це обробка фото. Взагалі, це зайняття саме по собі є дуже захоплюючим і в принципі не складним, особливо якщо ви маєте здібності в цій сфері роботи. Тому для вас безперечно знайдеться замовник, готовий виплатити вам хорошу суму за вашу роботу. При цьому, ваш заробіток може скласти від 30 рублів за одне фото. Але, звичайно ж, тут багато що залежить від ваших навичок.

Мінімальна вартість оплачується за усунення з фото невеликих недоліків, приміром, прищиків, веснянок, подряпин. Висока оплата робиться за серйознішу роботу з колажами, формуванням нового образу і ін. Іноді ціна може бути дуже високою, найчастіше це відбувається у тому випадку, якщо фотографія жахливої якості і її треба повністю перевтілити в інший вид. На подібне завдання замовник відводить певні терміни, впродовж яких ви повинні чесно виконати свою роботу і здати працедавцеві особисто.

Створення інтер’єрів веб-сайтів

Саме непросте – це діяльність інтернет-дизайнером. Тут треба обов’язково пройти попереднє навчання і мати професійні навички. До того ж, окрім потужного комп’ютера, веб-дизайнер зобов’язаний мати на нім повний набір усіх необхідних програм для веб-дизайну. Згадка про потужний комп’ютер також не випадкова.

Пам’ятайте, що працюючи над дизайном якого-небудь сайту, на ваш комп’ютер це може зробити дуже негативний вплив і спричинити гнітючі наслідки. Художникові веб-сайтів дуже істотно задати певну ціну за свою роботу. При цьому, вона повинна повністю відповідати вашим реальним здібностям і можливостям, щоб зацікавити покупця. Проте пам’ятаєте, що створення і форматування інтернет-сайту куди складніше, ніж просто дизайн сайту і створення його візуального оформлення.

Так що цей момент треба обов’язково уточнювати у вашого працедавця, щоб згодом не було ніяких непорозумінь. Якщо ж ви займаєтеся саме створенням веб-сайтів, тоді ціна за вашу роботу буде в рази вище. Так, ви можете створити декілька сайтів в місяць, заробити пристойну суму і усю решту часу відпочивати.

Досвідчені виконавці потрібні практично всюди, і інтернет тому не виключення. Тому робота веб-дизайнером вдома – дуже хороший метод заробітку онлайн.

Comments are closed.