Alpha A58 і NEX – 3N: дві нові фотокамери від Sony

Компанія Sony днями анонсувала дві нові фотокамери, що дістали назви Alpha A58 і NEX – 3N. Перша новинка відноситься до продуктів середнього рівня, а друга – до продуктів початкового рівня. Обидві новинки поміщені в чорний корпус і націлені на користувачів, які бажають змінити свої старі апарати на щось нестандартне і дуже цікаве.

Фотоновинка Sony Alpha SLT – A58 оснащена сенсором нового покоління APS – C і напівпрозорим дзеркалом. Найголовніше в новинці – це новий сенсор під назвою Exmor APS HD CMOS(20,1-МП дозвіл).

Модель також має потужний процесор обробки зображень BIONZ, який покращує показник деталізації при скороченні шумів. Alpha SLT – A58 характеризується підтримкою діапазону чутливості 100-1600 одиниць ISO, і наділена технологією SteadyShot INSIDE(компенсує тремтіння по зрушенню сенсора).

У своєму арсеналі фотокамера також має 2,7-дюймовий поворотний ЖК-дисплей(дозвіл 460 000 точок), цифровий OLED – видошукач з високим розділенням, систему автофокусування(15 точок), можливість зйомки Full HD – відеороликів, а також у безперервному режимі зі швидкістю до 8 до/с.

У новинці є технологія Auto Object Framing, службовка для обрізання фотографій на основі аналізу картинки. При цьому ще одна технологія Pixel Super Resolution дозволяє зберігати початковий дозвіл і не втрачати високу якість зображення.

Фотоновинка Sony Alpha SLT – A58 на європейському ринку з’явиться в квітні поточного року. Важить модель 430 г при розмірах корпусу 129х95х78 мм. Продукт поступить в продаж разом з об’єктивом DT 18-55мм SAM II. Пізніше модель A58 змінять продукти під назвою A37 і A57.

Беззеркальная фотокамера Sony NEX – 3N вийшла на зміну NEX – F3. Виробник позиціонує її як найкомпактніший і легший фотоапарат з сенсором APS – C, змінними об’єктивами і вбудованим спалахом. Продукт важить 210 г(270 г разом з батареєю) і має габарити 110х62х34, 6 мм.

Розробник окремо відмічає наявну функцію Auto Object Framing, що дозволяє автоматично обрізувати фото. Камера самостійно аналізує композицію, наявність об’єктів, що рухаються, число людей в кадрі і так далі. Таким чином, на виході користувачі отримують професійно складене зображення.

Sony NEX – 3N оснащена 3-дюймовим поворотним екраном(460 тис. точок), 16,1-Мп CMOS- сенсором(формат APS – C) зі світлочутливістю 200-16000 одиниць ISO і останньою версією процесора BIONZ, завдяки якому на різних відрізках зображення користувач зможе досягти пригнічення шумів.

За допомогою поворотного дисплея дуже зручно робити автопортрети. Також згадується курок масштабування, з його допомогою можна прямо з корпусу камери регулювати фокусну відстань. Фотокамера підтримує відеозапис в Full HD – форматі, а також безперервну зйомку із швидкістю 4 до/с. В Європі Sony NEX – 3N повинен з’явитися вже до середини березня 2013 року. У продаж новинка поставлятиметься разом з об’єктивом 16-50 f/3,5 – f/5,6.

P.S. Будівельна і обробна сфери в Росії розвиваються активними темпами. Російський керамогранит в наявності є на складі компанії Бастіон, він має досить доступну ціну.

Comments are closed.