Як за допомогою програми Photoshop намалювати волосся

На цьому уроці ми навчимося, як правильно намалювати волосся в photoshop(т. е. зробимо їх довгими або густими). Використовуємо кисті під назвою ВОЛОССЯ в програмі adobep hotoshop. Знайти і викачати кисті різного виду ви можете в інтернеті на сайті виробника програми.

Крок 1.
Спочатку виберіть і відкрийте вашу фотографію в програмі(Ctrl+O). Щоб отримати відмінний результат виберемо фотографію, яка зроблена професійним фотографом. Якщо такої фотографії немає, то спробуйте знайти чіткий знімок великого дозволу, щоб при наближенні були чітко видні усі деталі зображення. Якщо ви хочете навчитися професійно, знімати портрети, пейзажі і так далі. Тоді вас може зацікавити навчання фотографією, коли ви пройдете, усі курси навчання в школі для фотографів ви навчитеся багатьом секретом і прийомам фотографування. Звичайно для початку роботи вам потрібне фотошоп купити а вже потім розбиратися з програмою.

Крок 2.
Вибираємо вподобану кисть, а так само розмір і наносимо штампи по нашій фотографії.
Далі кожна дія кистю потрібно робити на окремому новому шарі(Ctrl+N).
Приблизно ось така послідовність у вас повинна вийти:
Новий шар(Ctrl+N) – беремо інструмент ПІПЕТКА і означаємо колір(нижній – темний; верхній – світлий) – далі інструментом в програмі adobephotoshop ТРАНСФОРМАЦІЯ(Ctrl+T), підбираємо потрібний нам розмір і напрям і трансформуємо зображення.
Користуючись інструментом ПЕРЕМІЩЕННЯ ставимо фрагменти волосся на потрібне місце.

Крок 3.
Коли все зроблено, застосуємо інструмент ГУМКА. Вибираємо потрібну кисть і прорізатимемо трохи на стиках у коренів:

Крок 4.
Далі ми домальовуємо по волоску деякі фрагменти, можна також підправити кінці волосся, застосовуючи теж інструмент гумка і кистю волосся. Ось наш урок і добіг кінця удачі всім.

Comments are closed.